Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Migowo17:39
Budapesztańska17:40
Warneńska17:42
Belgradzka17:44
Piekarnicza17:45
Siedlce17:49
Skrajna17:50
Zakopiańska17:51
Ciasna17:52
Paska17:53
Powstańców Warszawskich17:55
Hucisko
 
17:58
0 min.
 
Dworzec Główny18:002 min.
 
Brama Oliwska18:024 min.
 
Chodowieckiego18:035 min.
 
Uniwersytet Medyczny18:046 min.
 
Traugutta18:057 min.
 
Opera Bałtycka18:079 min.
 
Politechnika18:0810 min.
 
Miszewskiego18:0911 min.
 
Jaśkowa Dolina18:1113 min.
 
Klonowa18:1214 min.
 
Galeria Bałtycka18:1416 min.
 
Wojska Polskiego18:1618 min.
 
Zamenhofa18:1719 min.
 
Zajezdnia18:1820 min.
 
Strzyża PKM18:1921 min.
 
Uniwersytet18:2123 min.
 
Bażyńskiego18:2224 min.
 
Tetmajera18:2325 min.
 
Derdowskiego18:2426 min.
 
Obrońców Westerplatte18:2527 min.
 
Oliwa18:2628 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy