Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Migowo12:19
Budapesztańska12:20
Warneńska12:22
Belgradzka12:24
Piekarnicza12:25
Siedlce12:29
Skrajna12:30
Zakopiańska12:31
Ciasna12:32
Paska12:33
Powstańców Warszawskich12:35
Hucisko
 
12:38
0 min.
 
Dworzec Główny12:402 min.
 
Brama Oliwska12:424 min.
 
Chodowieckiego12:435 min.
 
Uniwersytet Medyczny12:446 min.
 
Traugutta12:457 min.
 
Opera Bałtycka12:479 min.
 
Politechnika12:4810 min.
 
Miszewskiego12:4911 min.
 
Jaśkowa Dolina12:5113 min.
 
Klonowa12:5214 min.
 
Galeria Bałtycka12:5416 min.
 
Wojska Polskiego12:5618 min.
 
Zamenhofa12:5719 min.
 
Zajezdnia12:5820 min.
 
Strzyża PKM12:5921 min.
 
Uniwersytet13:0123 min.
 
Bażyńskiego13:0224 min.
 
Tetmajera13:0325 min.
 
Derdowskiego13:0426 min.
 
Obrońców Westerplatte13:0527 min.
 
Oliwa13:0628 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy