Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Migowo11:39
Budapesztańska11:40
Warneńska11:42
Belgradzka11:44
Piekarnicza11:45
Siedlce11:49
Skrajna11:50
Zakopiańska11:51
Ciasna11:52
Paska11:53
Powstańców Warszawskich11:55
Hucisko
 
11:58
0 min.
 
Dworzec Główny12:002 min.
 
Brama Oliwska12:024 min.
 
Chodowieckiego12:035 min.
 
Uniwersytet Medyczny12:046 min.
 
Traugutta12:057 min.
 
Opera Bałtycka12:079 min.
 
Politechnika12:0810 min.
 
Miszewskiego12:0911 min.
 
Jaśkowa Dolina12:1113 min.
 
Klonowa12:1214 min.
 
Galeria Bałtycka12:1416 min.
 
Wojska Polskiego12:1618 min.
 
Zamenhofa12:1719 min.
 
Zajezdnia12:1820 min.
 
Strzyża PKM12:1921 min.
 
Uniwersytet12:2123 min.
 
Bażyńskiego12:2224 min.
 
Tetmajera12:2325 min.
 
Derdowskiego12:2426 min.
 
Obrońców Westerplatte12:2527 min.
 
Oliwa12:2628 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy