Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Migowo09:39
Budapesztańska09:40
Warneńska09:42
Belgradzka09:44
Piekarnicza09:45
Siedlce09:49
Skrajna09:50
Zakopiańska09:51
Ciasna09:52
Paska09:53
Powstańców Warszawskich09:55
Hucisko
 
09:58
0 min.
 
Dworzec Główny10:002 min.
 
Brama Oliwska10:024 min.
 
Chodowieckiego10:035 min.
 
Uniwersytet Medyczny10:046 min.
 
Traugutta10:057 min.
 
Opera Bałtycka10:079 min.
 
Politechnika10:0810 min.
 
Miszewskiego10:0911 min.
 
Jaśkowa Dolina10:1113 min.
 
Klonowa10:1214 min.
 
Galeria Bałtycka10:1416 min.
 
Wojska Polskiego10:1618 min.
 
Zamenhofa10:1719 min.
 
Zajezdnia10:1820 min.
 
Strzyża PKM10:1921 min.
 
Uniwersytet10:2123 min.
 
Bażyńskiego10:2224 min.
 
Tetmajera10:2325 min.
 
Derdowskiego10:2426 min.
 
Obrońców Westerplatte10:2527 min.
 
Oliwa10:2628 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy