Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Migowo07:59
Budapesztańska08:00
Warneńska08:02
Belgradzka08:04
Piekarnicza08:05
Siedlce08:09
Skrajna08:10
Zakopiańska08:11
Ciasna08:12
Paska08:13
Powstańców Warszawskich08:15
Hucisko
 
08:18
0 min.
 
Dworzec Główny08:202 min.
 
Brama Oliwska08:224 min.
 
Chodowieckiego08:235 min.
 
Uniwersytet Medyczny08:246 min.
 
Traugutta08:257 min.
 
Opera Bałtycka08:279 min.
 
Politechnika08:2810 min.
 
Miszewskiego08:2911 min.
 
Jaśkowa Dolina08:3113 min.
 
Klonowa08:3214 min.
 
Galeria Bałtycka08:3416 min.
 
Wojska Polskiego08:3618 min.
 
Zamenhofa08:3719 min.
 
Zajezdnia08:3820 min.
 
Strzyża PKM08:3921 min.
 
Uniwersytet08:4123 min.
 
Bażyńskiego08:4224 min.
 
Tetmajera08:4325 min.
 
Derdowskiego08:4426 min.
 
Obrońców Westerplatte08:4527 min.
 
Oliwa08:4628 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy