Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Migowo06:22
Budapesztańska06:23
Warneńska06:25
Belgradzka06:27
Piekarnicza06:28
Siedlce06:32
Skrajna06:33
Zakopiańska06:34
Ciasna06:35
Paska06:36
Powstańców Warszawskich06:38
Hucisko
 
06:41
0 min.
 
Dworzec Główny06:432 min.
 
Brama Oliwska06:454 min.
 
Chodowieckiego06:465 min.
 
Uniwersytet Medyczny06:476 min.
 
Traugutta06:498 min.
 
Opera Bałtycka06:5110 min.
 
Politechnika06:5211 min.
 
Miszewskiego06:5312 min.
 
Jaśkowa Dolina06:5514 min.
 
Klonowa06:5716 min.
 
Galeria Bałtycka06:5918 min.
 
Wojska Polskiego07:0120 min.
 
Zamenhofa07:0221 min.
 
Zajezdnia07:0322 min.
 
Strzyża PKM07:0423 min.
 
Uniwersytet07:0625 min.
 
Bażyńskiego07:0726 min.
 
Tetmajera07:0827 min.
 
Derdowskiego07:0928 min.
 
Obrońców Westerplatte07:1029 min.
 
Oliwa07:1130 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy