Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Migowo06:12
Budapesztańska06:13
Warneńska06:15
Belgradzka06:17
Piekarnicza06:18
Siedlce06:22
Skrajna06:23
Zakopiańska06:24
Ciasna06:25
Paska06:26
Powstańców Warszawskich06:28
Hucisko
 
06:31
0 min.
 
Dworzec Główny06:332 min.
 
Brama Oliwska06:354 min.
 
Chodowieckiego06:365 min.
 
Uniwersytet Medyczny06:376 min.
 
Traugutta06:398 min.
 
Opera Bałtycka06:4110 min.
 
Politechnika06:4211 min.
 
Miszewskiego06:4312 min.
 
Jaśkowa Dolina06:4514 min.
 
Klonowa06:4716 min.
 
Galeria Bałtycka06:4918 min.
 
Wojska Polskiego06:5120 min.
 
Zamenhofa06:5221 min.
 
Zajezdnia06:5322 min.
 
Strzyża PKM06:5423 min.
 
Uniwersytet06:5625 min.
 
Bażyńskiego06:5726 min.
 
Tetmajera06:5827 min.
 
Derdowskiego06:5928 min.
 
Obrońców Westerplatte07:0029 min.
 
Oliwa07:0130 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy