Rozkład jazdy na: Śr., 22.01.2020
Nowy Port Góreckiego20:45
Marynarki Polskiej20:47
Śnieżna20:49
Stadion Energa Gdańsk20:51
Mostostal20:52
Żaglowa - AmberExpo20:53
Swojska20:55
Węzeł Kliniczna20:56
Twarda20:57
Stocznia Północna20:58
Stocznia SKM
 
21:00
0 min.
 
Plac Solidarności21:022 min.
 
Dworzec Główny21:044 min.
 
Hucisko21:077 min.
 
Powstańców Warszawskich21:1010 min.
 
Paska21:1111 min.
 
Ciasna21:1212 min.
 
Zakopiańska21:1313 min.
 
Skrajna21:1515 min.
 
Siedlce21:1717 min.
 
Piekarnicza21:2121 min.
 
Belgradzka21:2323 min.
 
Warneńska21:2525 min.
 
Kolumba21:2727 min.
 
Brętowo PKM21:3030 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy