Rozkład jazdy na: Pn., 20.01.2020
Władysława IV19:18
Nowy Port Góreckiego19:19
Marynarki Polskiej19:21
Śnieżna19:23
Stadion Energa Gdańsk19:25
Mostostal19:26
Żaglowa - AmberExpo19:27
Swojska19:29
Węzeł Kliniczna19:30
Twarda19:31
Stocznia Północna19:32
Stocznia SKM
 
19:34
0 min.
 
Plac Solidarności19:362 min.
 
Dworzec Główny19:384 min.
 
Hucisko19:417 min.
 
Powstańców Warszawskich19:4410 min.
 
Paska19:4511 min.
 
Ciasna19:4612 min.
 
Zakopiańska19:4713 min.
 
Skrajna19:4915 min.
 
Siedlce19:5117 min.
 
Piekarnicza19:5521 min.
 
Belgradzka19:5723 min.
 
Warneńska19:5925 min.
 
Kolumba20:0127 min.
 
Brętowo PKM20:0430 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy