{ {
Rozkład jazdy na: Śr., 29.01.2020
Władysława IV17:18
Nowy Port Góreckiego17:19
Marynarki Polskiej17:21
Śnieżna17:23
Stadion Energa Gdańsk17:25
Mostostal17:26
Żaglowa - AmberExpo17:27
Swojska17:29
Węzeł Kliniczna17:30
Twarda17:31
Stocznia Północna17:32
Stocznia SKM
 
17:34
0 min.
 
Plac Solidarności17:362 min.
 
Dworzec Główny17:384 min.
 
Hucisko17:417 min.
 
Powstańców Warszawskich17:4410 min.
 
Paska17:4511 min.
 
Ciasna17:4612 min.
 
Zakopiańska17:4713 min.
 
Skrajna17:4915 min.
 
Siedlce17:5117 min.
 
Piekarnicza17:5521 min.
 
Belgradzka17:5723 min.
 
Warneńska17:5925 min.
 
Kolumba18:0127 min.
 
Brętowo PKM18:0430 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy