Rozkład jazdy na: So., 18.01.2020
Władysława IV16:43
Nowy Port Góreckiego16:44
Marynarki Polskiej16:46
Śnieżna16:48
Stadion Energa Gdańsk16:50
Mostostal16:51
Żaglowa - AmberExpo16:52
Swojska16:54
Węzeł Kliniczna16:55
Twarda16:56
Stocznia Północna16:57
Stocznia SKM
 
16:59
0 min.
 
Plac Solidarności17:012 min.
 
Dworzec Główny17:034 min.
 
Hucisko17:067 min.
 
Powstańców Warszawskich17:0910 min.
 
Paska17:1011 min.
 
Ciasna17:1112 min.
 
Zakopiańska17:1213 min.
 
Skrajna17:1415 min.
 
Siedlce17:1617 min.
 
Piekarnicza17:2021 min.
 
Belgradzka17:2223 min.
 
Warneńska17:2425 min.
 
Kolumba17:2627 min.
 
Brętowo PKM17:2930 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy