Rozkład jazdy na: Nd., 15.12.2019
Nowy Port Góreckiego14:54
Marynarki Polskiej14:56
Śnieżna14:58
Stadion Energa Gdańsk15:00
Mostostal15:01
Żaglowa - AmberExpo15:02
Swojska15:04
Węzeł Kliniczna15:05
Twarda15:06
Stocznia Północna15:07
Stocznia SKM
 
15:09
0 min.
 
Plac Solidarności15:112 min.
 
Dworzec Główny15:134 min.
 
Hucisko15:167 min.
 
Powstańców Warszawskich15:1910 min.
 
Paska15:2011 min.
 
Ciasna15:2112 min.
 
Zakopiańska15:2213 min.
 
Skrajna15:2415 min.
 
Siedlce15:2617 min.
 
Piekarnicza15:3021 min.
 
Belgradzka15:3223 min.
 
Warneńska15:3425 min.
 
Kolumba15:3627 min.
 
Brętowo PKM15:3930 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy