Rozkład jazdy na: Cz., 23.01.2020
Nowy Port Góreckiego14:44
Marynarki Polskiej14:46
Śnieżna14:48
Stadion Energa Gdańsk14:50
Mostostal14:51
Żaglowa - AmberExpo14:52
Swojska14:54
Węzeł Kliniczna14:55
Twarda14:56
Stocznia Północna14:57
Stocznia SKM
 
14:59
0 min.
 
Plac Solidarności15:012 min.
 
Dworzec Główny15:034 min.
 
Hucisko15:067 min.
 
Powstańców Warszawskich15:0910 min.
 
Paska15:1011 min.
 
Ciasna15:1112 min.
 
Zakopiańska15:1213 min.
 
Skrajna15:1415 min.
 
Siedlce15:1617 min.
 
Piekarnicza15:2021 min.
 
Belgradzka15:2223 min.
 
Warneńska15:2425 min.
 
Kolumba15:2627 min.
 
Brętowo PKM15:2930 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy