Rozkład jazdy na: Wt., 21.01.2020
Nowy Port Góreckiego14:04
Marynarki Polskiej14:06
Śnieżna14:08
Stadion Energa Gdańsk14:10
Mostostal14:11
Żaglowa - AmberExpo14:12
Swojska14:14
Węzeł Kliniczna14:15
Twarda14:16
Stocznia Północna14:17
Stocznia SKM
 
14:19
0 min.
 
Plac Solidarności14:212 min.
 
Dworzec Główny14:234 min.
 
Hucisko14:267 min.
 
Powstańców Warszawskich14:2910 min.
 
Paska14:3011 min.
 
Ciasna14:3112 min.
 
Zakopiańska14:3213 min.
 
Skrajna14:3415 min.
 
Siedlce14:3617 min.
 
Piekarnicza14:4021 min.
 
Belgradzka14:4223 min.
 
Warneńska14:4425 min.
 
Kolumba14:4627 min.
 
Brętowo PKM14:4930 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy