Rozkład jazdy na: Wt., 21.01.2020
Władysława IV13:33
Nowy Port Góreckiego13:34
Marynarki Polskiej13:36
Śnieżna13:38
Stadion Energa Gdańsk13:40
Mostostal13:41
Żaglowa - AmberExpo13:42
Swojska13:44
Węzeł Kliniczna13:45
Twarda13:46
Stocznia Północna13:47
Stocznia SKM
 
13:49
0 min.
 
Plac Solidarności13:512 min.
 
Dworzec Główny13:534 min.
 
Hucisko13:567 min.
 
Powstańców Warszawskich13:5910 min.
 
Paska14:0011 min.
 
Ciasna14:0112 min.
 
Zakopiańska14:0213 min.
 
Skrajna14:0415 min.
 
Siedlce14:0617 min.
 
Piekarnicza14:1021 min.
 
Belgradzka14:1223 min.
 
Warneńska14:1425 min.
 
Kolumba14:1627 min.
 
Brętowo PKM14:1930 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy