Rozkład jazdy na: Nd., 15.12.2019
Władysława IV13:03
Nowy Port Góreckiego13:04
Marynarki Polskiej13:06
Śnieżna13:08
Stadion Energa Gdańsk13:10
Mostostal13:11
Żaglowa - AmberExpo13:12
Swojska13:14
Węzeł Kliniczna13:15
Twarda13:16
Stocznia Północna13:17
Stocznia SKM
 
13:19
0 min.
 
Plac Solidarności13:212 min.
 
Dworzec Główny13:234 min.
 
Hucisko13:267 min.
 
Powstańców Warszawskich13:2910 min.
 
Paska13:3011 min.
 
Ciasna13:3112 min.
 
Zakopiańska13:3213 min.
 
Skrajna13:3415 min.
 
Siedlce13:3617 min.
 
Piekarnicza13:4021 min.
 
Belgradzka13:4223 min.
 
Warneńska13:4425 min.
 
Kolumba13:4627 min.
 
Brętowo PKM13:4930 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy