Rozkład jazdy na: Nd., 15.12.2019
Władysława IV10:43
Nowy Port Góreckiego10:44
Marynarki Polskiej10:46
Śnieżna10:48
Stadion Energa Gdańsk10:50
Mostostal10:51
Żaglowa - AmberExpo10:52
Swojska10:54
Węzeł Kliniczna10:55
Twarda10:56
Stocznia Północna10:57
Stocznia SKM
 
10:59
0 min.
 
Plac Solidarności11:012 min.
 
Dworzec Główny11:034 min.
 
Hucisko11:067 min.
 
Powstańców Warszawskich11:0910 min.
 
Paska11:1011 min.
 
Ciasna11:1112 min.
 
Zakopiańska11:1213 min.
 
Skrajna11:1415 min.
 
Siedlce11:1617 min.
 
Piekarnicza11:2021 min.
 
Belgradzka11:2223 min.
 
Warneńska11:2425 min.
 
Kolumba11:2627 min.
 
Brętowo PKM11:2930 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy