Rozkład jazdy na: Nd., 15.12.2019
Władysława IV09:43
Nowy Port Góreckiego09:44
Marynarki Polskiej09:46
Śnieżna09:48
Stadion Energa Gdańsk09:50
Mostostal09:51
Żaglowa - AmberExpo09:52
Swojska09:54
Węzeł Kliniczna09:55
Twarda09:56
Stocznia Północna09:57
Stocznia SKM
 
09:59
0 min.
 
Plac Solidarności10:012 min.
 
Dworzec Główny10:034 min.
 
Hucisko10:067 min.
 
Powstańców Warszawskich10:0910 min.
 
Paska10:1011 min.
 
Ciasna10:1112 min.
 
Zakopiańska10:1213 min.
 
Skrajna10:1415 min.
 
Siedlce10:1617 min.
 
Piekarnicza10:2021 min.
 
Belgradzka10:2223 min.
 
Warneńska10:2425 min.
 
Kolumba10:2627 min.
 
Brętowo PKM10:2930 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy