Rozkład jazdy na: Wt., 21.01.2020
Władysława IV04:11
Nowy Port Góreckiego04:12
Marynarki Polskiej04:14
Śnieżna04:16
Stadion Energa Gdańsk04:18
Mostostal04:19
Żaglowa - AmberExpo04:20
Swojska04:22
Węzeł Kliniczna04:23
Twarda04:24
Stocznia Północna04:25
Stocznia SKM
 
04:27
0 min.
 
Plac Solidarności04:292 min.
 
Dworzec Główny04:314 min.
 
Hucisko04:347 min.
 
Powstańców Warszawskich04:3710 min.
 
Paska04:3811 min.
 
Ciasna04:3912 min.
 
Zakopiańska04:4013 min.
 
Skrajna04:4215 min.
 
Siedlce04:4417 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy