{ {
Rozkład jazdy na: Śr., 29.01.2020
Nowy Port Góreckiego07:14
Marynarki Polskiej07:16
Śnieżna07:18
Stadion Energa Gdańsk07:20
Mostostal07:21
Żaglowa - AmberExpo07:22
Swojska07:24
Węzeł Kliniczna07:25
Twarda07:26
Stocznia Północna07:27
Stocznia SKM
 
07:29
0 min.
 
Plac Solidarności07:312 min.
 
Dworzec Główny07:334 min.
 
Hucisko07:367 min.
 
Powstańców Warszawskich07:3910 min.
 
Paska07:4011 min.
 
Ciasna07:4112 min.
 
Zakopiańska07:4213 min.
 
Skrajna07:4415 min.
 
Siedlce07:4617 min.
 
Piekarnicza07:5021 min.
 
Belgradzka07:5223 min.
 
Warneńska07:5425 min.
 
Kolumba07:5627 min.
 
Brętowo PKM07:5930 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy