Rozkład jazdy na: Wt., 21.01.2020
Nowy Port Góreckiego21:45
Marynarki Polskiej21:47
Śnieżna21:49
Stadion Energa Gdańsk21:51
Mostostal21:52
Żaglowa - AmberExpo21:53
Swojska21:55
Węzeł Kliniczna21:56
Twarda21:57
Stocznia Północna21:58
Stocznia SKM
 
22:00
0 min.
 
Plac Solidarności22:022 min.
 
Dworzec Główny22:044 min.
 
Hucisko22:077 min.
 
Powstańców Warszawskich22:1010 min.
 
Paska22:1111 min.
 
Ciasna22:1212 min.
 
Zakopiańska22:1313 min.
 
Skrajna22:1515 min.
 
Siedlce22:1717 min.
 
Piekarnicza22:2121 min.
 
Belgradzka22:2323 min.
 
Warneńska22:2525 min.
 
Kolumba22:2727 min.
 
Brętowo PKM22:3030 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy