Rozkład jazdy na: Pn., 20.01.2020
Władysława IV16:59
Nowy Port Góreckiego17:00
Marynarki Polskiej17:02
Śnieżna17:04
Stadion Energa Gdańsk17:06
Mostostal17:07
Żaglowa - AmberExpo17:08
Swojska17:10
Węzeł Kliniczna17:11
Twarda17:12
Stocznia Północna17:13
Stocznia SKM
 
17:15
0 min.
 
Plac Solidarności17:172 min.
 
Dworzec Główny17:194 min.
 
Hucisko17:227 min.
 
Powstańców Warszawskich17:2510 min.
 
Paska17:2611 min.
 
Ciasna17:2712 min.
 
Zakopiańska17:2813 min.
 
Skrajna17:3015 min.
 
Siedlce17:3217 min.
 
Piekarnicza17:3621 min.
 
Belgradzka17:3823 min.
 
Warneńska17:4025 min.
 
Kolumba17:4227 min.
 
Brętowo PKM17:4530 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy