Rozkład jazdy na: Pn., 20.01.2020
Nowy Port Góreckiego13:00
Marynarki Polskiej13:02
Śnieżna13:04
Stadion Energa Gdańsk13:06
Mostostal13:07
Żaglowa - AmberExpo13:08
Swojska13:10
Węzeł Kliniczna13:11
Twarda13:12
Stocznia Północna13:13
Stocznia SKM
 
13:15
0 min.
 
Plac Solidarności13:172 min.
 
Dworzec Główny13:194 min.
 
Hucisko13:227 min.
 
Powstańców Warszawskich13:2510 min.
 
Paska13:2611 min.
 
Ciasna13:2712 min.
 
Zakopiańska13:2813 min.
 
Skrajna13:3015 min.
 
Siedlce13:3217 min.
 
Piekarnicza13:3621 min.
 
Belgradzka13:3823 min.
 
Warneńska13:4025 min.
 
Kolumba13:4227 min.
 
Brętowo PKM13:4530 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy