Rozkład jazdy na: Pn., 27.01.2020
Władysława IV10:44
Nowy Port Góreckiego10:45
Marynarki Polskiej10:47
Śnieżna10:49
Stadion Energa Gdańsk10:51
Mostostal10:52
Żaglowa - AmberExpo10:53
Swojska10:55
Węzeł Kliniczna10:56
Twarda10:57
Stocznia Północna10:58
Stocznia SKM
 
11:00
0 min.
 
Plac Solidarności11:022 min.
 
Dworzec Główny11:044 min.
 
Hucisko11:077 min.
 
Powstańców Warszawskich11:1010 min.
 
Paska11:1111 min.
 
Ciasna11:1212 min.
 
Zakopiańska11:1313 min.
 
Skrajna11:1515 min.
 
Siedlce11:1717 min.
 
Piekarnicza11:2121 min.
 
Belgradzka11:2323 min.
 
Warneńska11:2525 min.
 
Kolumba11:2727 min.
 
Brętowo PKM11:3030 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy