Rozkład jazdy na: Pt., 24.01.2020
Władysława IV07:14
Nowy Port Góreckiego07:15
Marynarki Polskiej07:17
Śnieżna07:19
Stadion Energa Gdańsk07:21
Mostostal07:22
Żaglowa - AmberExpo07:23
Swojska07:25
Węzeł Kliniczna07:26
Twarda07:27
Stocznia Północna07:28
Stocznia SKM
 
07:30
0 min.
 
Plac Solidarności07:322 min.
 
Dworzec Główny07:344 min.
 
Hucisko07:377 min.
 
Powstańców Warszawskich07:4010 min.
 
Paska07:4111 min.
 
Ciasna07:4212 min.
 
Zakopiańska07:4313 min.
 
Skrajna07:4515 min.
 
Siedlce07:4717 min.
 
Piekarnicza07:5121 min.
 
Belgradzka07:5323 min.
 
Warneńska07:5525 min.
 
Kolumba07:5727 min.
 
Brętowo PKM08:0030 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy