Rozkład jazdy na: Wt., 21.01.2020
Władysława IV05:44
Nowy Port Góreckiego05:45
Marynarki Polskiej05:47
Śnieżna05:49
Stadion Energa Gdańsk05:51
Mostostal05:52
Żaglowa - AmberExpo05:53
Swojska05:55
Węzeł Kliniczna05:56
Twarda05:57
Stocznia Północna05:58
Stocznia SKM
 
06:00
0 min.
 
Plac Solidarności06:022 min.
 
Dworzec Główny06:044 min.
 
Hucisko06:077 min.
 
Powstańców Warszawskich06:1010 min.
 
Paska06:1111 min.
 
Ciasna06:1212 min.
 
Zakopiańska06:1313 min.
 
Skrajna06:1515 min.
 
Siedlce06:1717 min.
 
Piekarnicza06:2121 min.
 
Belgradzka06:2323 min.
 
Warneńska06:2525 min.
 
Kolumba06:2727 min.
 
Brętowo PKM06:3030 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy