Rozkład jazdy na: Nd., 19.01.2020
Nowy Port Góreckiego04:45
Marynarki Polskiej04:47
Śnieżna04:49
Stadion Energa Gdańsk04:51
Mostostal04:52
Żaglowa - AmberExpo04:53
Swojska04:55
Węzeł Kliniczna04:56
Twarda04:57
Stocznia Północna04:58
Stocznia SKM
 
05:00
0 min.
 
Plac Solidarności05:022 min.
 
Dworzec Główny05:044 min.
 
Hucisko05:077 min.
 
Powstańców Warszawskich05:1010 min.
 
Paska05:1111 min.
 
Ciasna05:1212 min.
 
Zakopiańska05:1313 min.
 
Skrajna05:1515 min.
 
Siedlce05:1717 min.
 
Piekarnicza05:2121 min.
 
Belgradzka05:2323 min.
 
Warneńska05:2525 min.
 
Kolumba05:2727 min.
 
Brętowo PKM05:3030 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy