Rozkład jazdy na: Pn., 20.01.2020
Władysława IV15:19
Nowy Port Góreckiego15:20
Marynarki Polskiej15:22
Śnieżna15:24
Stadion Energa Gdańsk15:26
Mostostal15:27
Żaglowa - AmberExpo15:28
Swojska15:30
Węzeł Kliniczna15:31
Twarda15:32
Stocznia Północna15:33
Stocznia SKM
 
15:35
0 min.
 
Plac Solidarności15:372 min.
 
Dworzec Główny15:394 min.
 
Hucisko15:427 min.
 
Powstańców Warszawskich15:4510 min.
 
Paska15:4611 min.
 
Ciasna15:4712 min.
 
Zakopiańska15:4813 min.
 
Skrajna15:5015 min.
 
Siedlce15:5217 min.
 
Piekarnicza15:5621 min.
 
Belgradzka15:5823 min.
 
Warneńska16:0025 min.
 
Kolumba16:0227 min.
 
Brętowo PKM16:0530 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy