Rozkład jazdy na: Pn., 20.01.2020
Władysława IV14:39
Nowy Port Góreckiego14:40
Marynarki Polskiej14:42
Śnieżna14:44
Stadion Energa Gdańsk14:46
Mostostal14:47
Żaglowa - AmberExpo14:48
Swojska14:50
Węzeł Kliniczna14:51
Twarda14:52
Stocznia Północna14:53
Stocznia SKM
 
14:55
0 min.
 
Plac Solidarności14:572 min.
 
Dworzec Główny14:594 min.
 
Hucisko15:027 min.
 
Powstańców Warszawskich15:0510 min.
 
Paska15:0611 min.
 
Ciasna15:0712 min.
 
Zakopiańska15:0813 min.
 
Skrajna15:1015 min.
 
Siedlce15:1217 min.
 
Piekarnicza15:1621 min.
 
Belgradzka15:1823 min.
 
Warneńska15:2025 min.
 
Kolumba15:2227 min.
 
Brętowo PKM15:2530 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy