Rozkład jazdy na: Śr., 22.01.2020
Władysława IV11:39
Nowy Port Góreckiego11:40
Marynarki Polskiej11:42
Śnieżna11:44
Stadion Energa Gdańsk11:46
Mostostal11:47
Żaglowa - AmberExpo11:48
Swojska11:50
Węzeł Kliniczna11:51
Twarda11:52
Stocznia Północna11:53
Stocznia SKM
 
11:55
0 min.
 
Plac Solidarności11:572 min.
 
Dworzec Główny11:594 min.
 
Hucisko12:027 min.
 
Powstańców Warszawskich12:0510 min.
 
Paska12:0611 min.
 
Ciasna12:0712 min.
 
Zakopiańska12:0813 min.
 
Skrajna12:1015 min.
 
Siedlce12:1217 min.
 
Piekarnicza12:1621 min.
 
Belgradzka12:1823 min.
 
Warneńska12:2025 min.
 
Kolumba12:2227 min.
 
Brętowo PKM12:2530 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy