Rozkład jazdy na: Śr., 22.01.2020
Władysława IV10:19
Nowy Port Góreckiego10:20
Marynarki Polskiej10:22
Śnieżna10:24
Stadion Energa Gdańsk10:26
Mostostal10:27
Żaglowa - AmberExpo10:28
Swojska10:30
Węzeł Kliniczna10:31
Twarda10:32
Stocznia Północna10:33
Stocznia SKM
 
10:35
0 min.
 
Plac Solidarności10:372 min.
 
Dworzec Główny10:394 min.
 
Hucisko10:427 min.
 
Powstańców Warszawskich10:4510 min.
 
Paska10:4611 min.
 
Ciasna10:4712 min.
 
Zakopiańska10:4813 min.
 
Skrajna10:5015 min.
 
Siedlce10:5217 min.
 
Piekarnicza10:5621 min.
 
Belgradzka10:5823 min.
 
Warneńska11:0025 min.
 
Kolumba11:0227 min.
 
Brętowo PKM11:0530 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy