Rozkład jazdy na: Śr., 22.01.2020
Władysława IV09:59
Nowy Port Góreckiego10:00
Marynarki Polskiej10:02
Śnieżna10:04
Stadion Energa Gdańsk10:06
Mostostal10:07
Żaglowa - AmberExpo10:08
Swojska10:10
Węzeł Kliniczna10:11
Twarda10:12
Stocznia Północna10:13
Stocznia SKM
 
10:15
0 min.
 
Plac Solidarności10:172 min.
 
Dworzec Główny10:194 min.
 
Hucisko10:227 min.
 
Powstańców Warszawskich10:2510 min.
 
Paska10:2611 min.
 
Ciasna10:2712 min.
 
Zakopiańska10:2813 min.
 
Skrajna10:3015 min.
 
Siedlce10:3217 min.
 
Piekarnicza10:3621 min.
 
Belgradzka10:3823 min.
 
Warneńska10:4025 min.
 
Kolumba10:4227 min.
 
Brętowo PKM10:4530 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy