Rozkład jazdy na: Nd., 19.01.2020
Nowy Port Góreckiego07:20
Marynarki Polskiej07:22
Śnieżna07:24
Stadion Energa Gdańsk07:26
Mostostal07:27
Żaglowa - AmberExpo07:28
Swojska07:30
Węzeł Kliniczna07:31
Twarda07:32
Stocznia Północna07:33
Stocznia SKM
 
07:35
0 min.
 
Plac Solidarności07:372 min.
 
Dworzec Główny07:394 min.
 
Hucisko07:427 min.
 
Powstańców Warszawskich07:4510 min.
 
Paska07:4611 min.
 
Ciasna07:4712 min.
 
Zakopiańska07:4813 min.
 
Skrajna07:5015 min.
 
Siedlce07:5217 min.
 
Piekarnicza07:5621 min.
 
Belgradzka07:5823 min.
 
Warneńska08:0025 min.
 
Kolumba08:0227 min.
 
Brętowo PKM08:0530 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy