Rozkład jazdy na: Śr., 22.01.2020
Nowy Port Góreckiego22:06
Marynarki Polskiej22:08
Śnieżna22:10
Stadion Energa Gdańsk22:12
Mostostal22:13
Żaglowa - AmberExpo22:14
Swojska22:16
Węzeł Kliniczna22:17
Twarda22:18
Stocznia Północna22:19
Stocznia SKM
 
22:21
0 min.
 
Plac Solidarności22:232 min.
 
Dworzec Główny22:254 min.
 
Hucisko22:287 min.
 
Powstańców Warszawskich22:3110 min.
 
Paska22:3211 min.
 
Ciasna22:3312 min.
 
Zakopiańska22:3413 min.
 
Skrajna22:3615 min.
 
Siedlce22:3817 min.
 
Piekarnicza22:4221 min.
 
Belgradzka22:4423 min.
 
Warneńska22:4625 min.
 
Kolumba22:4827 min.
 
Brętowo PKM22:5130 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy