Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Brętowo PKM05:05
Kolumba05:08
Warneńska05:10
Belgradzka05:11
Piekarnicza05:13
Siedlce05:17
Skrajna05:18
Zakopiańska05:19
Ciasna05:20
Paska05:21
Powstańców Warszawskich05:23
Hucisko05:26
Dworzec Główny05:28
Plac Solidarności05:31
Stocznia SKM05:33
Stocznia Północna
 
05:35
0 min.
 
Twarda05:361 min.
 
Węzeł Kliniczna05:372 min.
 
Swojska05:383 min.
 
Żaglowa - AmberExpo05:405 min.
 
Mostostal05:416 min.
 
Stadion Energa Gdańsk05:427 min.
 
Śnieżna05:449 min.
 
Marynarki Polskiej05:4611 min.
 
Plac Wolności05:4712 min.
 
Nowy Port Zajezdnia05:4813 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy