Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Brętowo PKM22:12
Kolumba22:15
Warneńska22:17
Belgradzka22:18
Piekarnicza22:20
Siedlce22:24
Skrajna22:25
Zakopiańska22:26
Ciasna22:27
Paska22:28
Powstańców Warszawskich22:30
Hucisko22:33
Dworzec Główny22:35
Plac Solidarności22:38
Stocznia SKM22:40
Stocznia Północna
 
22:42
0 min.
 
Twarda22:431 min.
 
Węzeł Kliniczna22:442 min.
 
Swojska22:453 min.
 
Żaglowa - AmberExpo22:464 min.
 
Mostostal22:475 min.
 
Stadion Energa Gdańsk22:486 min.
 
Śnieżna22:508 min.
 
Marynarki Polskiej22:5210 min.
 
Plac Wolności22:5311 min.
 
Nowy Port Zajezdnia22:5412 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy