Rozkład jazdy na: Nd., 16.02.2020
Brętowo PKM21:56
Kolumba21:59
Warneńska22:01
Belgradzka22:02
Piekarnicza22:04
Siedlce22:08
Skrajna22:09
Zakopiańska22:10
Ciasna22:11
Paska22:12
Powstańców Warszawskich22:14
Hucisko22:17
Dworzec Główny22:19
Plac Solidarności22:22
Stocznia SKM22:24
Stocznia Północna
 
22:26
0 min.
 
Twarda22:271 min.
 
Węzeł Kliniczna22:282 min.
 
Swojska22:293 min.
 
Żaglowa - AmberExpo22:315 min.
 
Mostostal22:326 min.
 
Stadion Energa Gdańsk22:337 min.
 
Śnieżna22:359 min.
 
Marynarki Polskiej22:3711 min.
 
Plac Wolności22:3812 min.
 
Władysława IV22:4014 min.
 
Nowy Port Góreckiego22:4115 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy