Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Brętowo PKM20:13
Kolumba20:16
Warneńska20:18
Belgradzka20:19
Piekarnicza20:21
Siedlce20:25
Skrajna20:26
Zakopiańska20:27
Ciasna20:28
Paska20:29
Powstańców Warszawskich20:31
Hucisko20:34
Dworzec Główny20:36
Plac Solidarności20:39
Stocznia SKM20:41
Stocznia Północna
 
20:43
0 min.
 
Twarda20:441 min.
 
Węzeł Kliniczna20:452 min.
 
Swojska20:463 min.
 
Żaglowa - AmberExpo20:485 min.
 
Mostostal20:496 min.
 
Stadion Energa Gdańsk20:507 min.
 
Śnieżna20:529 min.
 
Marynarki Polskiej20:5411 min.
 
Plac Wolności20:5512 min.
 
Władysława IV20:5714 min.
 
Nowy Port Góreckiego20:5815 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy