Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Brętowo PKM19:53
Kolumba19:56
Warneńska19:58
Belgradzka19:59
Piekarnicza20:01
Siedlce20:05
Skrajna20:06
Zakopiańska20:07
Ciasna20:08
Paska20:09
Powstańców Warszawskich20:11
Hucisko20:14
Dworzec Główny20:16
Plac Solidarności20:19
Stocznia SKM20:21
Stocznia Północna
 
20:23
0 min.
 
Twarda20:241 min.
 
Węzeł Kliniczna20:252 min.
 
Swojska20:263 min.
 
Żaglowa - AmberExpo20:285 min.
 
Mostostal20:296 min.
 
Stadion Energa Gdańsk20:307 min.
 
Śnieżna20:329 min.
 
Marynarki Polskiej20:3411 min.
 
Plac Wolności20:3512 min.
 
Władysława IV20:3714 min.
 
Nowy Port Góreckiego20:3815 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy