Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Brętowo PKM06:36
Kolumba06:39
Warneńska06:41
Belgradzka06:42
Piekarnicza06:44
Siedlce06:48
Skrajna06:49
Zakopiańska06:50
Ciasna06:51
Paska06:52
Powstańców Warszawskich06:54
Hucisko06:57
Dworzec Główny06:59
Plac Solidarności07:02
Stocznia SKM07:04
Stocznia Północna
 
07:06
0 min.
 
Twarda07:071 min.
 
Węzeł Kliniczna07:082 min.
 
Swojska07:093 min.
 
Żaglowa - AmberExpo07:115 min.
 
Mostostal07:126 min.
 
Stadion Energa Gdańsk07:137 min.
 
Śnieżna07:159 min.
 
Marynarki Polskiej07:1711 min.
 
Plac Wolności07:1812 min.
 
Władysława IV07:2014 min.
 
Nowy Port Góreckiego07:2115 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy