Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Brętowo PKM19:33
Kolumba19:36
Warneńska19:38
Belgradzka19:39
Piekarnicza19:41
Siedlce19:45
Skrajna19:46
Zakopiańska19:47
Ciasna19:48
Paska19:49
Powstańców Warszawskich19:51
Hucisko19:54
Dworzec Główny19:56
Plac Solidarności19:59
Stocznia SKM20:01
Stocznia Północna
 
20:03
0 min.
 
Twarda20:041 min.
 
Węzeł Kliniczna20:052 min.
 
Swojska20:063 min.
 
Żaglowa - AmberExpo20:085 min.
 
Mostostal20:096 min.
 
Stadion Energa Gdańsk20:107 min.
 
Śnieżna20:129 min.
 
Marynarki Polskiej20:1411 min.
 
Plac Wolności20:1512 min.
 
Nowy Port Zajezdnia20:1613 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy