Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Brętowo PKM18:33
Kolumba18:36
Warneńska18:38
Belgradzka18:39
Piekarnicza18:41
Siedlce18:45
Skrajna18:46
Zakopiańska18:47
Ciasna18:48
Paska18:49
Powstańców Warszawskich18:51
Hucisko18:54
Dworzec Główny18:56
Plac Solidarności18:59
Stocznia SKM19:01
Stocznia Północna
 
19:03
0 min.
 
Twarda19:041 min.
 
Węzeł Kliniczna19:052 min.
 
Swojska19:063 min.
 
Żaglowa - AmberExpo19:085 min.
 
Mostostal19:096 min.
 
Stadion Energa Gdańsk19:107 min.
 
Śnieżna19:129 min.
 
Marynarki Polskiej19:1411 min.
 
Plac Wolności19:1512 min.
 
Nowy Port Zajezdnia19:1613 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy