Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Brętowo PKM18:03
Kolumba18:06
Warneńska18:08
Belgradzka18:09
Piekarnicza18:11
Siedlce18:15
Skrajna18:16
Zakopiańska18:17
Ciasna18:18
Paska18:19
Powstańców Warszawskich18:21
Hucisko18:24
Dworzec Główny18:26
Plac Solidarności18:29
Stocznia SKM18:31
Stocznia Północna
 
18:33
0 min.
 
Twarda18:341 min.
 
Węzeł Kliniczna18:352 min.
 
Swojska18:363 min.
 
Żaglowa - AmberExpo18:385 min.
 
Mostostal18:396 min.
 
Stadion Energa Gdańsk18:407 min.
 
Śnieżna18:429 min.
 
Marynarki Polskiej18:4411 min.
 
Plac Wolności18:4512 min.
 
Nowy Port Zajezdnia18:4613 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy