Rozkład jazdy na: Cz., 23.01.2020
Brętowo PKM17:33
Kolumba17:36
Warneńska17:38
Belgradzka17:39
Piekarnicza17:41
Siedlce17:45
Skrajna17:46
Zakopiańska17:47
Ciasna17:48
Paska17:49
Powstańców Warszawskich17:51
Hucisko17:54
Dworzec Główny17:56
Plac Solidarności17:59
Stocznia SKM18:01
Stocznia Północna
 
18:03
0 min.
 
Twarda18:041 min.
 
Węzeł Kliniczna18:052 min.
 
Swojska18:063 min.
 
Żaglowa - AmberExpo18:085 min.
 
Mostostal18:096 min.
 
Stadion Energa Gdańsk18:107 min.
 
Śnieżna18:129 min.
 
Marynarki Polskiej18:1411 min.
 
Plac Wolności18:1512 min.
 
Nowy Port Zajezdnia18:1613 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy