Rozkład jazdy na: So., 29.02.2020
Brętowo PKM06:16
Kolumba06:19
Warneńska06:21
Belgradzka06:22
Piekarnicza06:24
Siedlce06:28
Skrajna06:29
Zakopiańska06:30
Ciasna06:31
Paska06:32
Powstańców Warszawskich06:34
Hucisko06:37
Dworzec Główny06:39
Plac Solidarności06:42
Stocznia SKM06:44
Stocznia Północna
 
06:46
0 min.
 
Twarda06:471 min.
 
Węzeł Kliniczna06:482 min.
 
Swojska06:493 min.
 
Żaglowa - AmberExpo06:515 min.
 
Mostostal06:526 min.
 
Stadion Energa Gdańsk06:537 min.
 
Śnieżna06:559 min.
 
Marynarki Polskiej06:5711 min.
 
Plac Wolności06:5812 min.
 
Władysława IV07:0014 min.
 
Nowy Port Góreckiego07:0115 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy