Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Brętowo PKM17:13
Kolumba17:16
Warneńska17:18
Belgradzka17:19
Piekarnicza17:21
Siedlce17:25
Skrajna17:26
Zakopiańska17:27
Ciasna17:28
Paska17:29
Powstańców Warszawskich17:31
Hucisko17:34
Dworzec Główny17:36
Plac Solidarności17:39
Stocznia SKM17:41
Stocznia Północna
 
17:43
0 min.
 
Twarda17:441 min.
 
Węzeł Kliniczna17:452 min.
 
Swojska17:463 min.
 
Żaglowa - AmberExpo17:485 min.
 
Mostostal17:496 min.
 
Stadion Energa Gdańsk17:507 min.
 
Śnieżna17:529 min.
 
Marynarki Polskiej17:5411 min.
 
Plac Wolności17:5512 min.
 
Nowy Port Zajezdnia17:5613 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy