Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Brętowo PKM16:56
Kolumba16:59
Warneńska17:01
Belgradzka17:02
Piekarnicza17:04
Siedlce17:08
Skrajna17:09
Zakopiańska17:10
Ciasna17:11
Paska17:12
Powstańców Warszawskich17:14
Hucisko17:17
Dworzec Główny17:19
Plac Solidarności17:22
Stocznia SKM17:24
Stocznia Północna
 
17:26
0 min.
 
Twarda17:271 min.
 
Węzeł Kliniczna17:282 min.
 
Swojska17:293 min.
 
Żaglowa - AmberExpo17:315 min.
 
Mostostal17:326 min.
 
Stadion Energa Gdańsk17:337 min.
 
Śnieżna17:359 min.
 
Marynarki Polskiej17:3711 min.
 
Plac Wolności17:3812 min.
 
Nowy Port Zajezdnia17:3913 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy