Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Brętowo PKM16:46
Kolumba16:49
Warneńska16:51
Belgradzka16:52
Piekarnicza16:54
Siedlce16:58
Skrajna16:59
Zakopiańska17:00
Ciasna17:01
Paska17:02
Powstańców Warszawskich17:04
Hucisko17:07
Dworzec Główny17:09
Plac Solidarności17:12
Stocznia SKM17:14
Stocznia Północna
 
17:16
0 min.
 
Twarda17:171 min.
 
Węzeł Kliniczna17:182 min.
 
Swojska17:193 min.
 
Żaglowa - AmberExpo17:215 min.
 
Mostostal17:226 min.
 
Stadion Energa Gdańsk17:237 min.
 
Śnieżna17:259 min.
 
Marynarki Polskiej17:2711 min.
 
Plac Wolności17:2812 min.
 
Nowy Port Zajezdnia17:2913 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy