Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Brętowo PKM16:36
Kolumba16:39
Warneńska16:41
Belgradzka16:42
Piekarnicza16:44
Siedlce16:48
Skrajna16:49
Zakopiańska16:50
Ciasna16:51
Paska16:52
Powstańców Warszawskich16:54
Hucisko16:57
Dworzec Główny16:59
Plac Solidarności17:02
Stocznia SKM17:04
Stocznia Północna
 
17:06
0 min.
 
Twarda17:071 min.
 
Węzeł Kliniczna17:082 min.
 
Swojska17:093 min.
 
Żaglowa - AmberExpo17:115 min.
 
Mostostal17:126 min.
 
Stadion Energa Gdańsk17:137 min.
 
Śnieżna17:159 min.
 
Marynarki Polskiej17:1711 min.
 
Plac Wolności17:1812 min.
 
Nowy Port Zajezdnia17:1913 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy