Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Brętowo PKM16:26
Kolumba16:29
Warneńska16:31
Belgradzka16:32
Piekarnicza16:34
Siedlce16:38
Skrajna16:39
Zakopiańska16:40
Ciasna16:41
Paska16:42
Powstańców Warszawskich16:44
Hucisko16:47
Dworzec Główny16:49
Plac Solidarności16:52
Stocznia SKM16:54
Stocznia Północna
 
16:56
0 min.
 
Twarda16:571 min.
 
Węzeł Kliniczna16:582 min.
 
Swojska16:593 min.
 
Żaglowa - AmberExpo17:015 min.
 
Mostostal17:026 min.
 
Stadion Energa Gdańsk17:037 min.
 
Śnieżna17:059 min.
 
Marynarki Polskiej17:0711 min.
 
Plac Wolności17:0812 min.
 
Nowy Port Zajezdnia17:0913 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy